ХОР «ДНІПРО» ЗАСПІВАВ ДЛЯ МЕШКАНЦІВ РЖИЩІВСЬКОГО ГЕРІАТРИЧНОГО ПАНСІОНАТУ

13 березня 2016 року учасники народної хорової капели «Дніпро» відвідали Ржищівський геріатричний пансіонат, у якому знайшли прихисток близько двохсот самотніх людей літнього віку та інвалідів.

Разом з організаторами заходу, Благодійною Організацією «Благодійний Фонд «Велвет Хартс», Дніпряни привезли мешканцям пансіонату необхідну провізію: харчі, одяг, медикаменти.

Головним же подарунком Дніпрян була пісня. Хористи потішили публіку 45-хвилинним концертом, заспівавши духовну музику, обробки українських народних пісень, твори українських та зарубіжних композиторів.

 

«Це був морально важкий виступ. Десь до середини ми зовсім не відчували реакції цих людей, можливо для них це було незвичним, а можливо, для багатьох з них такий концерт був вперше у житті. Коли ми співали молитовний твір П.Чеснокова «Да исправится молитва моя» із нашим чудовим солістом Романом Єфремовим, весь час відбувались якісь дивні речі. То раптом cеред глядачів задзвонили мобільні телефони, то якісь бабуcі почали сваритися, то в коридорі хтось голосно почав розмовляти. Але під час співу ми розуміли, що передаємо літнім людям нашу енергію і молитву, і що треба триматися до кінця. І ми протрималися. Образно кажучи, це виглядало так, ніби ми усі схопилися за руки, і продовжували співати молитву. Але наприкінці концерту ми помітили посмішки і радість серед глядачів, і відчули, що зворушили їхні душі і оживили їхні очі. Це був незабутній досвід для нас.»

Ірина Душейко, художній керівник хорової капели «Дніпро»

 

«Те, що пісня збагачує душу і очищає серце, дуже відчувалось після виступу нашої капели. Сутінкова зала аж посвітлішала, а в очах слухачів ми побачили тепло і вдячність. Від творчої групи «Писанкарство – відродження традиції», в якій беруть участь багато наших хористів, ми подарували мешканцям пансіонату кошик писанок. Сподіваємось, що ці маленькі витвори мистецтва принесуть весняний настрій та затишок!»

Тамара Федоренко, хористка, писанкарка

 

«Это сложно описать… Да и многие моменты описывать нет смысла в принципе. Это нужно один раз увидеть, дабы ощутить лично. Энергетика внутри тяжелая до боли… В глазах людей неописуемое внутреннее страдание и одиночество… Очень хочется, чтобы люди пожилого возраста находили себе занятие и чувствовали себя нужными. Чтобы на их лицах всегда сияла улыбка, а в сердце была любовь и благодарность за прожитую жизнь… »

Ігор Казанюк, хорист

 

Більшість мешканців пансіонату прикуті до ліжка, тому, на жаль, не всі змогли відвідати захід. Але кожному з них потрібні увага й тепло, адже самотні люди часто залишаються забутими та покинутими. Тож ми раді повідомити, що Благодійна Організація «Благодійний Фонд «Велвет Хартс» планує зробити допомогу цьому закладу системною. Щиро заохочуємо всіх долучатися до таких акцій, та подарувати свою увагу і підтримку тим, хто її потребує. Реквізити для переказу коштів ви зможете знайти тут.

 

Поїздка у Ржищівський геріатричний пансіонат_1

12874180_977386668965797_272527091_oПоїздка у Ржищівський геріатричний пансіонат_2

Поїздка у Ржищівський геріатричний пансіонат_3

Поїздка у Ржищівський геріатричний пансіонат_4

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *