НАША ДУМА, НАША ПІСНЯ НЕ ВМРЕ, НЕ ЗАГИНЕ…

9 березня 2016 року народна хорова капела «Дніпро» традиційно взяла участь у низці заходів в рамках відзначення Шевченківських днів.

З нагоди 202-ї річниці від дня народження Тараса Шевченка відбулось урочисте покладання квітів до пам’ятника великому генію за участі ректора Київського національного університету імені Тараса Шевченка, академіка Леоніда Губерського. Незмінною традицією такої урочистості стало виконання народною хоровою капелою «Дніпро» могутніх акордів «Заповіту» та «Реве та стогне Дніпр широкий».

Того ж дня спів хорової капели «Дніпро» пролунав у стінах Національного центру народної культури «Музей Івана Гончара». В рамках Шевченківського вечора: «І на оновленій землі врага не буде, супостата, а буде син, і буде мати, і будуть люде на землі» у виконанні хору прозвучали твори на вірші славетного Кобзаря. Пророчі рядки Тараса Шевченка торкнулися сердець шанованої публіки та учасників заходу. В такі буремні для країни часи унісонно бриніло бажання зробити все, аби прокинутися «в сім’ї вольній, новій».

 

Шевченківські дні_2016_1

Хор “Дніпро” на урочистій церимонії покладання квітів до пам’ятника Тарасу Шевченку

Шевченківський вечір_Музей Івана Гончара

Хор “Дніпро” на Шевченківському вечорі у Національному центрі народної культури “Музей Івана Гончара”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *