ALMA MATER КОНЦЕРТ – СВЯТО ХОРОВОЇ МУЗИКИ

9 червня 2016 року в стінах Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбувся звітний концерт Народної хорової капели «Дніпро», що пройшов під назвою «Аlma Mater Концерт».

До уваги відвідувачів заходу було запропоновано концертну програму, якою капела невдовзі потішить німецького слухача в рамках гастрольного туру до міста Констанц (Німеччина).

За понад 10 років співпраці та міжкультурного обміну нашої Alma Mater з Університетом міста Констанц, капела  цьогоріч вже втретє відвідає мальовниче місто поблизу кордону Німеччини зі Швейцарією.

Мета колективу була досягнена – захід, без перебільшення, не залишив байдужим жодного відвідувача. Для наших гостей прозвучали українські та світові твори традиційного й сучасного хорового мистецтва. Твір  авторства  Ігора Тилика «Покаянія відкрий мені двері, Життєдавче» хор виконав під орудою самого автора – талановитого композитора, та хормейстра капели.  Окрасою вечора стали золоті голоси наших солістів: Аліни Онанко, Юлії Файдюк, Наталії Куприненко, Романа Єфремова та Яни Прохоренко-Деньгуб. Переповнена зала, невимушена атмосфера та творча майстерність створили незабутню палітру емоцій як для слухачів, так і для хористів.

Серед гостей концерту був також ректор університету, Леонід Васильович Губерський, який незмінно залишається шанувальником нашого колективу. І цього разу Леонід Васильович не залишив ані капелу, ані її художнього керівника, Ірину Душейко, без теплих слів.

Капела висловлює щиру вдячність усім, хто долучився до організації заходу, та, зокрема, Молодіжному центру культурно-естетичного виховання Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

З нетерпінням чекаємо нових зустрічей!

 

10134414

10133608

10133506

10133547

10133532

10133618

 

 

10134029

* Фото: Прес-центр Київського національного університету імені Тараса Шевченка

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *